سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

زندگی به سبک ...

  تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲

تشابه موضوع، درون مایه و یا قالب برخی از کتاب ها، باعث قرار گرفتن آن ها در کنار یکدیگر خواهد شد. یکی از این موارد، تشابه اسمی است!
بسته مطالعاتی زیر، آثاری هستند که عنوان آن ها با عبارت «زندگی به سبک ...» آغاز می شود:

زندگی به سبک روح الله

علی اکبر سبزیان(مولف) | شمس
این کتاب شامل برداشت ها و برش هایی از سیره خانوادگی حضرت امام خمینی (ره) است. نویسنده در این کتاب فرازهایی از خاطرات نقل شده از همسر و خانواده حضرت امام (ره) در مورد نوع برخورد ایشان با خانواده شان را ذکر کرده و در کنار آن و به تناسب موضوعاتی که در هر خاطره مطرح شده، احادیثی را نیز نقل کرده است. این کتاب که دربرگیرنده نزدیک به ۱۲۰ خاطره ار امام راحل است، سیره، زندگی و شیوه برنامه ریزی ایشان در زندگی خانواگی شان را برای مخاطبان بازگو کرده است.


زندگی به سبک خورشید

مهدی غلامعلی(مولف) | نشر جمال
این اثر سیری در سیره و سبک زندگی امام رضا (ع) می باشد.نویسنده در این نوشتار سبک زندگی رضوی را آموخته و قدری همراه پیشوای معصوم (ع) خود به زندگی اهل ایمان سرک می کشد. سیری در سیره هشتمین حجت خدا (ع) ما را با شیوه زندگانی خاندان پیامبر (ص) آشنا می سازد؛ آنان همواره الگوی علمی پیروان خود بوده و با رفتار خود راه درست را به اهل ایمان نشان داده اند.


زندگی به سبک جهادی

محمد تاجیک رستمی(مولف) | موسسه شهید کاظمی
کتاب «زندگی به سبک جهادی» به تالیف محمد تاجیک رستمی، شرح مزجی است بر فرمایشات رهبر انقلاب در رابطه با جهاد و زندگی جهادی است که در شش فصل به باز شناسی تعریف جهاد در حوزه هایی نظیر خانواده، دانشگاه، حوزه های علمیه و... با استفاده از مجموع فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سالهای پس از انقلاب تا سال ۹۳ پرداخته است.


زندگی به سبک سلامت

دکتر محمد کمالی(مولف) | دفتر نشر معارف
آنچه در این کتاب آورده شده است مقدمه ای برای ورود و گام برداشتن در جادۀ سلامتی است و نیازمند تلاش و مشارکت خودآ گاه در انجام متعهدانۀ برنامه ها و فعالیت ذکرشده خواهد بود. اطلاعات موجود در این کتاب دربردارندۀ برخی از مزایایی است که شما به عنوان یکی از مشارکت کنندگان در سبک زندگی سالم می توانید با به کاربستن آن ها، از زندگی سالمی لذت ببرید... . همین امروز آغاز کنید!


زندگی به سبک اطلسی ها

محبوبه زارع(مولف) | امینان
این کتاب با مقدمه ای درباره سبک زندگی ایرانی- اسلامی زنان شهیده، به نقل بیوگرافی کوتاه و بیان خاطراتی داستان گونه از زندگی ۵۲ بانوی شهیده دفاع مقدس که هر یک درسی ویژه از توکل، اخلاق، سخاوت، انصاف، مطالعه و کتابخوانی، امانت داری و مکارم انسانی می دهند، می پردازد. یکی از ویژگی های این کتاب، آغاز خاطره هر شهیده با حدیثی مرتبط از یکی از معصومین(ع) است.


زندگی به سبک زیارت سوره نوشت های سوره حجرات

مدرسه دانشجویی قرآن و عترت(مولف) | قرآن و اهل بیت نبوت (ع)
سوره حجرات را که می خوانی ، خود را در محضر رسولی می یابی که زیارت شدنی است. رسول را می بینی و می شنوی و با او سخن می گویی و این دیدار از عظمت او در چشمت نمی کاهد ، بلکه قدمهایت شوق تبعیت پیدا می کنند و صدایت فرو می افتد تا راه او مشخص باشد و صدایش شنیده شود. تمام تقوای قلبت خودش را در حجم صدایت می آزماید.


زندگی به سبک رزمندگی: سوره نوشت های سوره مبارکه فجر

مدرسه دانشجویی قرآن و عترت(مولف) | قرآن و اهل بیت نبوت (ع)
کتاب زندگی به سبک رزمندگی (سوره نوشت های سوره مبارکه فجر) با عنوان پرچین هشتاد و نهم یکی از ۱۱۴ کتاب مجموعه پرچین است که به سوره های قرآن کریم می پردازد. این کتاب، مجموعه نوشته های کوتاهی است که در آن سعی شده با نگاه علمی و محققانه تصویری ملموس و قابل فهم اما پرنکته و دقیق از سوره مبارکه فجر در اختیار مخاطب قرار دهد.برای مطالعه بیشتر در این زمینه، به کتاب های زیر مراجعه بفرمایید:
  • زندگی به سبک حیا
  • زندگی به سبک باهنر