سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

ادیان و فرق    (۱۷ کالا موجود است.)

 • حکومت جهانی خدا:هفتاد نکته کوتاه اعتقادی

  حکومت جهانی خدا:هفتاد نکته کوتاه اعتقادی

  کتاب «حکومت جهانی خدا» اثر جدید آیت الله حائری شیرازی ۷۰ نکته کوتاه اعتقادی

  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • آشنایی با ادیان بزرگ
  ۱۱۰,۰۰۰ ريال
 • جریان شناسی انتقادی عرفان های نو ظهور چ۰۵
  ۱۶۰,۰۰۰ ريال
 • کاوشی در معنویت های نوظهور: بررسی ده جریان فعال در ایران چ۰۴
  ۱۱۸,۰۰۰ ريال
 • کاوشی در معنویت های نوظهور: بررسی ده جریان فعال در ایران

  کاوشی در معنویت های نوظهور: بررسی ده جریان فعال در ایران

  گزیده: این اثر ارزشمند حاوی بررسی ۵ جریان عرفانی جدید است که تاکنون مورد بررسی و کاوش قرار نگرفته اند؛ یعنی جریانات مطرحی هم چون عرفان حلقه، شیطان پرستی، وین دایر، اکهارت توله، قانون جذب با نگاه آسیب شناسانه توسط مولف بررسی شده اند. در ۵ فصل دیگر کتاب عرفانهای همچون یوگا، اشو، کوئلیو، دالایی لاما، عرفان سرخ‏پوستی به بوته نقد رفته اند. به گفته مولف کتاب مذکور با هدف روشن کردن ابعاد جنگ نرم دشمن در حوزه باورها و اندیشه به رشته تحریر درآمده است.

  ۱۱۸,۰۰۰ ريال
 • قانون جذب و اسلام: بررسی مستندات دینی قانون جذب

  قانون جذب و اسلام: بررسی مستندات دینی قانون جذب

  قانون جذب طرحی است که امروزه در سراسر جهان از آن سخن می گویند. در کشور ما بعد از نمایش فیلم راز از تلویزیون، بالغ بر یکصد جلد کتاب برای ترویج این مفهوم ترجمه یا تالیف گردید. بعضی از هواداران مسلمان قانون جذب تلاش می کنند آن را اسلامی معرفی کنند. این کتاب بر آن است به این سوال پاسخ دهد که آیا قانون جذب، اسلامی است یا خیر؟ آیا منظور از فال، دعا، شگون بد، تلقین و شکر همان قانون جذب است؟ از آن جا که این اثر - هم چون دیگر آثار مولف - برای استفاده ی همگانی و با قصد پاسخ گویی به بخشی از نیاز جامعه به نگارش در آمده، تلاش شده از طرح مباحث پیچیده در متن پرهیز و رسایی و شیوایی قلم حفظ شود.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • عرفان های کاذب: راه های نفوذ و راهکارهای مقابله

  عرفان های کاذب: راه های نفوذ و راهکارهای مقابله

  این کتاب در دو بخش اصلی و یک بخش مدخل به چاپ رسیده است که یک بخش آن مربوط به عرفان های کاذب و اینکه این فرقه ها و مروجان آنها از چه طرق و ابزارهایی استفاده کردند تا بتوانند به جامعه ایران نفوذ کنند، اختصاص دارد. در بخش دوم کتاب به اینکه یک نیروی موثر فرهنگی و فردی برای مبارزه با عرفان های کاذب نه از جهت امنیتی بلکه از جهت فکری و بینشی چه کارهایی را باید انجام دهد و نقد عرفان های کاذب چه روش ها و اصولی دارد، پرداخته شده است.در بخش دوم کتاب روش ها و اصول نقد با مثال های عینی مولف نیز بیان شده است.بخشی هم به عنوان مقدمه در کتاب آورده شده، عرفان های کاذب در یک مقاله معرفی شده که عرفان های کاذب چند جریان در کشور هستند، که به ۳۰ جریان اشاره شده است و در بخش دوم ابزارهای نفوذ و در بخش سوم راهکارهای مقابله با این عرفان ها بیان می شود.

  ۶۷,۰۰۰ ريال
 • تصوف؛ رفتارها و باورها
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • سلوک و سقوط: نقد و بررسی اندیشه های اشو

  سلوک و سقوط: نقد و بررسی اندیشه های اشو

  اشو در مورد خانواده نیز نظرات عجیبی دارد. او معتقد است خانواده مخالف عشق است و عشق با تمام اهمیتش توسط خانواده به چالش کشیده می‌شود؛ زیرا عشق محدود و منحصر به افراد خاص مثلا زوجین می‌شود، با اینکه ممکن است علاقه میان این دو کاهش یابد و عشق از میان آنان رخت بربندد، لذا خانواده مانع عمده عشق است. اهمیت عشق به حدی است که اگر کسی به هر فرد دیگری تمایل پیدا کند و میان آنها عشق برقرار شود، مجوز ارتباط سکسی و شهوانی و عشق صادر می‌شود، لذا خانواده محدود کننده این عشق است. اشو به صراحت معتقد است که در کمون خود، خانواده همچون ازدواج جایی ندارد، بلکه فقط عشق حاکم است.

  ۴۲,۰۰۰ ريال