سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

هنر و رسانه    (۹ کالا موجود است.)

 • موسیقی در گستره حکمت اسلامی
  ۱۰۴,۰۰۰ ريال
 • جشنواره، مردم و سینمای ملی

  جشنواره، مردم و سینمای ملی

  این کتاب شامل گفتارها و گفتگوهایی است که به مناسبت برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار به کوشش موسسه اشراق در تهران برگزار شده است و شامل بخشهای زیر است: «سینمای ملی؛ تاملات نظری و رهیافتهای انتقادی» (دکتر شهاب اسفندیاری)، «راهکارهای رسیدن به سینمای متعالی اسلامی و انقلابی» (علیرضا رضاداد)، «آسیب شناسی پرداخت مضامین دینی و انقلابی در سینما» (میزگرد سید ناصر هاشم زاده و احمد شاکری) و «آسیب شناسی جشنواره های سینمایی ایران» (میزگرد محمد خزائی و محمدرضا عباسیان).

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • درآمدی بر هنر انقلاب اسلامی

  درآمدی بر هنر انقلاب اسلامی

  این کتاب نمایش دهنده هنرهایی است که با طلوع انقلاب اسلامی به وجود آمد و تا کنون ادامه دارد.نویسنده انقلاب را از چهار محور تاریخ و تفکر در هنر، حوزه های راهبردی هنر، موسیقی انقلاب و ادبیات بیان کرده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • یادداشت هایی درباره فرهنگ و مطالعات فرهنگی

  یادداشت هایی درباره فرهنگ و مطالعات فرهنگی

  فصل اول تحت عنوان مطالعات فرهنگی به موضوعات و مباحث رشته دانشگاهی مذکور می پردازد که عمدتا مضامین جدید و رویکردهای نو در علوم اجتماعی را تشکیل می دهد. نسبت قدرت و فرهنگ، نظریه اجتماعی و تاریخ، رویکرد پسا استعماری، مدیریت بدن، مصرف، صنعت تغذیه و... در این دسته گنجانده می شود.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • دین در دام درام

  دین در دام درام

  کتاب «دین در دام درام» در سه فصل تدوین شده است: «تلویزیون و مساله دینداری»، «سینما و مساله جشنواره زدگی» و «ماهواره و تئاتر و نقدی بر عملکرد نهادهای فرهنگی کشور». یادداشت های نویسنده به صورت موضوعی در یک از فصل ها آمده است. در فصل اول، یادداشت هایی درباره برنامه های مذهبی تلویزیون، برنامه های مذهبی ماه مبارک رمضان، نقد سیاست های جذب مخاطب صدا و سیما، برنامه راز نادر طالب زاده و... آمده است. در بخش دوم، یادداشتهای نویسنده درباره فیلم های دوره های اخیر جشنواره های فیلم فجر، برخی مستندهای جشنواره عمار، فیلمهایی چون «به نام پدر»، «چ»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «خانه پدری»، «قصه ها»، «عصبانی نیستم» و... می آید و در انتها هم مقالات انتقادی نویسنده درباره ماهواره، تئاتر و عملکرد نهادهای فرهنگی و هنری کشور ارائه می شود.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • راز رسانه: گفتارها و گفت و گوی نادر طالب زاده (جلد ۲)

  راز رسانه: گفتارها و گفت و گوی نادر طالب زاده (جلد ۲)

  کتاب «راز رسانه»، مجموعه گفتارها و گفت وگوهای نادر طالب زاده، گامی است در جهت تبیین مبانی نظری و بایدهای رسانه‏ های انقلاب اسلامی و شناخت سیاست های رسانه ‏های غربی. دفتر اول «راز رسانه» از چهار فصل تشکیل شده است. فصل نخست زندگی نامه و فعالیت های نادر طالب‏ زاده را بررسی می کند. فصل دوم با عنوان «رسانه و سیاست»، به بحث های مهمی همچون، «نسبت هنر و ایدئولوژی»، «تصویر انقلاب اسلامی در رسانه های غربی»، «مبارزه با تحقیر رسانه ای غرب»، «سیاستگذاری در حوزه رسانه»، «جنگ نرم و استراتژی رسانه های داخلی» و «رسانه، فقط پیام نیست» و... می پردازد. در این فصل بحث‏های مهمی درباره بایدهای رسانه های انقلابی و سیاستگذاری رسانه ای و نقد سیاست های رسانه های غربی مطرح می شود. فصل سوم در ۸۰ صفحه به زندگی، اندیشه‏ ها و نگاه شهید سیدمرتضی آوینی درباره مستند رسانه و سینما پرداخته می شود. شهید آوینی گفته بود: طالب زاده، «دیده بان انقلاب» و «چشم تیزبین انقلاب» است. موضوع فصل چهارم نیز نسبت فرم و محتوا در برنامه تلویزیونی «راز» است که در سال های اخیر در شبکه چهار سیما با استقبال جامعه فرهنگی و انقلابی مواجهه شده است.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • راز رسانه؛ گفتارها و گفت و گوهای نادر طالب زاده (جلد ۱)

  راز رسانه؛ گفتارها و گفت و گوهای نادر طالب زاده (جلد ۱)

  برای دیدن چهره زنان ایرانی در دفاع هشت ساله، آیینه ای شفاف تر از گفتار و نوشتار خود آنان نیست. زنانی که در خطوط مختلف نبرد ایستاده اند تا از آنچه که دوست دارند. دفاع کنند. بسیاری از این زنان به خاک افتادند. بسیاری به اسارت دشمن درآمدند، بسیاری زخم برداشتند، بسیاری بر بالین مجروحان جنگ بیدار ماندند و آنانی که به خانه بازگشتند بسیار نیستند. برای این زنان هنوز جنگ به پایان نرسیده است. زیرا هموراه رنج چشم انتظاری و زخم هایی که با آن هم خانه اند، چون تابلویی از دیواری که امید، هاشورهایی از روشنی بر آن تابنده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • جنگ نرم
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • از سناباد شعر

  از سناباد شعر

  «از سناباد شعر» به زمانه و زندگی مصطفی محدثی خراسانی می پردازد که قسمت اعظم آن شامل چند گفتگوی مفصل درباره زندگی، خاطرات، فعالیتهای فرهنگی و ادبی محدثی و دیدگاههای وی درباره جریانها و شخصیت های فرهنگی و ادبی سه دهه انقلاب است. بخشهای دیگر این کتاب گزیده اشعار محدثی و نظرات دیگر شاعران درباره وی است. در پایان هم تصاویر جذابی از زندگی و فعالیتهای این شاعر ضمیمه شده است.

  ۱۳۰,۰۰۰ ريال