سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

نثر ادبی    (۱۰ کالا موجود است.)

 • جرس فریاد می دارد

  جرس فریاد می دارد

  معرفی کتاب: گستره ی موضوعی این اثر مربوط می شود به آغاز قافله سیدالشهدا علیه السلام از مدینه منوره و بازگشت حزن انگیز ایشان به این شهر مقدس. پیدایش این اثر تنها بر اساس قالب غزل رقم خورده است. تعداد اشعار این مجموعه به ۷۲۰ غزل می رسد که یادآور ۷۲ غزال شیرشکار بیشه شجاعت باشد. سروده های بیش از ۲۰۰ شاعر متقدم و متاخر در این اثر دور هم حلقه زده اند و به مویه نشسته اند. در پژوهش و گزینش اشعار افزون بر هزار جلد دیوان، تذکره و مجموعه شعر دیده و انتخاب اشعار با دقت نظرهای گوناگونی انجام شده است. این اثر در ۴۰ منزل گردآمده است.

  ۴۹۰,۰۰۰ ريال
 • شهیدحججی و دو آرزو

  شهیدحججی و دو آرزو

  معرفی کتاب: شعری روان با محتوای قوی به همراه تصاویری از شهید حججی و خانواده محترمش، همچنین عکس هایی از چهار شهید شاخص مدافع حرم مانند فرمانده شهید حججی که دقایق قبل از اسارت او به شهادت رسید، تصویر مقام معظم رهبری، سردار قاسم سلیمانی و از همه جالب تر تصاویر کودکان این پنج شهید مدافع حرم که همه خردسال و نونهال هستند از زیبایی ها و امتیازات کتاب «شهید حججی و دو آرزو» است، که خود ابهام و معمای موجود در عنوان کتاب نیز به جذابیت کتاب افزوده است.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • نشانه های راه
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • نامه های یواشکی
  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • شعر و شاعر: از نگاه نبوی(ص)۱۲
  موجود نیست
 • خدا خانه دارد

  خدا خانه دارد

  این داستان نیز درباره یک دختر ترکمن نوشته شده که با اصرار پدرش باید تن به ازدواج بدهد و نمی تواند در برابر این موضوع اعتراضی بکند. او تنها حرف هایش را در تار و پود قالی هایی که می بافد به نوعی ثبت می کند که البته این موضوع نوعی نمادپردازی به شمار می رود. مقصد«کجاوه»، ترکمن صحراست و یوسف قوجق، بلد راه شده است تا خوانندگانش را با خود به ضیافتی در این جغرافیا ببرد. قوجق اولین داستان کتاب را که همان «کجاوه» باشد، با ترانه ای شروع می کند که دختران و زنان نوعروس ترکمن در طول تاریخ سروده اند و خوانده اند. بعد به شرح دلتنگی های مارال می پردازد که قرار است به رغم میل باطنی اش با مردی پولدار ازدواج کند. سرانجام هم سایه سنگین پدر و قانون بی تغییرش کار خود را می کند تا مارال را با همه اندوهش، سوار بر کجاوه به سرزمینی دور ببرند. «دوتار» قصه دوم از کتاب «کجاوه»، باز هم حکایت پدری بی عاطفه و سختگیر است. اما این بار قهرمان داستان، پسرکی شاعرمسلک است؛ پسرکی که به جای کار توان فرسا دلش می خواهد دل بسپارد به صدای جادویی دوتار. قوجق در داستان«نی سواران» باز هم از خیالات شاعرانه و پیروزی رویاها سخن می گوید. در این داستان، کاکیش که بر یک نی سوار شده است، نی اش را به شکل اسبی راهوار می‏بیند و خودش را در قامت جنگجویی بی باک. «چاپار» آخرین داستان کتاب است و حکایت سوارکاری به همین نام که اگر با اسبش در مسابقه اسب سواری برنده شود، صاحب مراتع روستا می شود، اما اگر مسابقه را واگذار کند، همه مراتع و اسب او به چنگ خان می افتد.

  ۴۲,۰۰۰ ريال
 • جرعه جرعه معرفت

  جرعه جرعه معرفت

  این کتاب برای گروه سنی کودک نوشته شده است. (کلاغ آبی) داستانی کوتاه و مصور است که طی آن پدر جانبازی به رغم آن که بینایی خود را از دست داده احساس لطیف خود را از نقاشی دختر کوچکش بازگو می کند .دخترک در دفتر خود کلاغی را با رنگ آبی نقاشی کرده که با توصیف دل انگیز و شاعرانه پدر از نقاشی اش مواجه می شود .

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • به شرط چاقو (مجموعه طنز)
  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • به پسرم

  به پسرم

  کتاب «به پسرم» در واقع نامه مهربان ترین پدر دنیا به فرزندش امام حسن علیه السلام است که تا دنیا باقی است، برای رهروان راه تربیت نفس و تربیت فرزند نکات کلیدی و ارزشمندی خواهد داشت. نامه ای که خوب است بارها و بارها خوانده شود و دستوراتش برنامه زندگی همه ما و کسانی که مدعی شیعه بودن هستند قرار گیرد.

  ۳۵,۰۰۰ ريال