سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

زندگی نامه و سخنان عرفا    (۵ کالا موجود است.)

 • نامه های عرفانی امام خمینی(ره)

  نامه های عرفانی امام خمینی(ره)

  مجموعه نامه هایی که پیش رو دارید از قلم عارفی واصل و پیری روشن ضمیر و راه رفته و دل سوخته و مربی دلسوز و عاشقی شیدا می باشد که همه فرزندان معنوی و روحانی خود و همه طالبان سیر و سلوک را مورد خطاب قرار داده و آن ها را به بزم وصال حضرت دوست دعوت کرده و به ضیافت و لقای محبوب دعوت کرده است. این اثر شامل مقدمه، ۱۸ نامه و بخشی به عنوان شرح اصطلاحات عرفانی می باشد.

  ۲۱,۰۰۰ ريال
 • گوهر گمشده: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات فقیه محقق آیت الله میرزاهاشم آملی

  گوهر گمشده: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات فقیه محقق آیت الله میرزاهاشم آملی

  این کتاب روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات فقیه محقق آیت الله العظمی میرزا هاشم آملی می باشد. آیت الله میرزا هاشم آملی در سال ۱۳۲۲ ق (۱۲۷۸ش) در روستای پردمه منطقه لاریجان (در هفتاد کیلومتری شهر آمل)، دیده به جهان گشود. از اساتید معظم له در تهران می توان از مرحوم میرزا محمدرضا فقیه لاریجانی و حاج سیدمحمد تنکابنی، مرحوم میرزا یدالله نظرپاک، مرحوم آقاشیخ محمدعلی لواسانی و میرزا طاهر تنکابنی و آیت الله حاج میرزا ابوالحسن شعرانی و آیت الله شیخ محمدعلی شاه آبادی، میرزا عبدالله غروی آملی و سیدمحمد تنکابنی نام برد.

  ۴۸,۰۰۰ ريال
 • سیری در سلوک عارفان
  ۸,۵۰۰ ريال
 • پندهای سعادت: سلسله مباحث اخلاقی آیت الله محمدمهدی شب زنده دار

  پندهای سعادت: سلسله مباحث اخلاقی آیت الله محمدمهدی شب زنده دار

  مجموعه حاضر سلسله درسهای اخلاق و دغدغه های آیت الله محمدمهدی شب زنده دار جهرمی است که در سالهای اخیر بیان شده است. محور سخنرانی های ایشان، آیات و روایات اخلاقی و بیان حکایات شنیدنی از سیره علمای بزرگ شیعه است که برای مشتاقان معارف الهی خواندنی خواهد بود. این مجموعه شامل ۴۳ درس است که در چهار فصل موعظه های قرآنی، توصیه های پیامبر(ص) به امیرالمومنین(ع)، درس آموزی از خاندان عصمت و طهارت(ع) و نعمت هایی برای رسیدن به تعالی تنظیم شده و در پایان کتاب مجموعه ای از کلمات قصار استاد که از سخنرانی های ایشان استخراج شده برای تاکید بیشتر آمده است. گردآورنده سعی کرده است مستندات فرمایشات این استاد حوزه علمیه قم را در پاورقی ذکر کند و در پایان هم برخی از شخصیت هایی که استاد در کتاب نام می برند و مخاطبان آشنایی کمتری با آنها دارند، معرفی شده اند.

  ۱۶۰,۰۰۰ ريال
 • پناهگاه طوفان: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات عالم ربانی آیت الله عزیز خوشوقت

  پناهگاه طوفان: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات عالم ربانی آیت الله عزیز خوشوقت

  این یادنامه نخستین یادنامه جامع درباره شخصیت این عالم ربانی، فقیه اخلاقی، همراه و یاور امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است که در پنج بخش تدوین شده است. بخش اول به زندگینامه علمی و سیاسی ایشان اختصاص یافته است و در ادامه بخشی از رهنمودهای اخلاقی و سیاسی ایشان ذکر می ‏شود. در بخش دوم آیت الله خوشوقت از نگاه آقای محمدحسین خوشوقت، یکی از فرزندان آیت الله خوشوقت به تصویر کشیده شده و در بخش سوم نظرات علما، شاگردان و صاحب‏نظران حوزه درباره سلوک و اندیشه و خاطرات آیت الله بیان شده است. در این بخش گفتار ها و نوشتارهایی از حضرات آیات و حجج اسلام ممدوحی، کاظم صدیقی، قرهی، صفایی بوشهری، صادقی رشاد، احسان شیرخدا و دکتر رودگر می ‏آید.

  ۶۵,۰۰۰ ريال