سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

خانواده و تربیت فرزند    (۲۰ کالا موجود است.)

 • نظام حقوق زن در اسلام
  ۱۹۰,۰۰۰ ريال
 • تربیت جنسی: مبانی،اصول و روش ها از منظر قرآن و حدیث
  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • جمعیت ایران افزایش یا کاهش ؟ چ۰۳
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • حقوق زن و خانواده چ۰۳

  حقوق زن و خانواده چ۰۳

  این کتاب که از کتاب های عمومی دانشگاهیست از دو فصل زیر تشکیل شده است: ۱ - خدا، انسان و جهان ۲ - معاد

  ۲۵۰,۰۰۰ ريال
 • مهارتهای زندگی در دلیجان خوشبختی (جلد ۱)
  موجود نیست
 • هنر رضایت از زندگی

  هنر رضایت از زندگی

  معرفی کتاب: رضایت مندی از زندگی، از جمله دغدغه های است که انسانها در کل زندگی با آن درگیر هستند. صاحبنظران علوم انسانی و اندیشمندان، غالبا فرمولهای برای رضایت مندی انسان از زندگی ارائه کرده اند اما امتیاز آنچه که تحت عنوان «هنر رضایت از زندگی» منتشر شده است این است که مسئله را از دیدگاه آیات و احادیث، بررسی نمود ه است. خالق جهان و انسان، خداوند متعال است. او برای خلقت خویش، هدفی را اراده کرده است. جالب است که آفرینش انسان، به تصریح قرآن کریم، خود، هدف برخی از خلقت های دیگر است. چه بسا ابر و باد و مه و خورشید و فلک و بسیاری از موجودات دیگر، برای بودن ما در این دنیا باشند! خالق جهان و انسان، خداوند متعال است. او برای خلقت خویش، هدفی را اراده کرده است. جالب است که آفرینش انسان، به تصریح قرآن کریم، خود، هدف برخی از خلقت های دیگر است. چه بسا ابر و باد و مه و خورشید و فلک و بسیاری از موجودات دیگر، برای بودن ما در این دنیا باشند! حال، این سوال مطرح است که هدف از به وجود آمدن خود ما چیست؟ پاسخ، تکامل و به خدا رسیدن است و بی شک برای این هدف، باید از گذرگاه دنیا به خوبی عبور کرد و راه و روش درست زیستن را آموخت و به خوبی به کار بست. این جاست که بحث رضایتمندی از زندگی مطرح می گردد. کسی که راه و روش زندگی کردن را آموخته باشد، مسلما به موفقیت خواهد رسید و از زندگی خود، راضی خواهد بود، گرچه آن زندگی دارای فراز و نشیب ها و حتی مصائب و مشکلاتی باشد. صاحب نظران علوم انسانی، غالبا فرمول هایی برای رضایتمندی انسان از زندگی ارائه نموده اند؛ اما امتیاز آنچه پیش رو دارید، این است که مسئله را از دیدگاه آیات و احادیث، بررسی نموه است. این، نکته قوتی برای کتاب گران سنگ حاضر شمرده می شود؛ چرا که خالق انسان به حال او آگاه تر است. با توجه به جایگاه مهمی که مهارت «رضایت مندی از زندگی» در رسیدگی به تکامل معنوی دارد، قرآن، اولیای دین و معصومین(علیهم السلام) آموزه های فراوانی در این زمینه به پیروانشان آموخته اند. نویسنده این نوشتار می کوشد مضامین این حوزه را به گونه ای جذاب، تنظیم و دسته بندی کند تا برای افراد و گروه های اجتماعی گوناگون قابل درک و استفاده باشد. گزیده کتاب: روزی، بر گذر زمان، توزیع شده است: انسان، عمری طولانی برای خود در نظر می گیرد و سپس به این می اندیشد که چگونه باید روزی اش را تامین کند. اشتباه شناختی او در این است که می پندارد، روزی تمام عمر او باید در حال حاضر وجود داشته باشد تا احساس آرامش کند. فکر می کند که تامین بودن روزی یعنی حاضر بودن تمام روزی در زمان حال! این در حالی است که تامین بودن روزی انسان به معنای حاضر بودن آن در لحظه حال نیست. یکی دیگر از قوانین روزی ، این است که روزی ، «روز به روز» فرا می رسد. این قانون را پیامبر خدا صلی الله علیه و آله این گونه بیان می فرماید: ای علی! اندوه روزی فردا را نخور که هر فردایی، روزی ای دارد که فرا می رسد . صفحه ۳۵

  ۲۱,۰۰۰ ريال
 • میثاق غلیظ

  میثاق غلیظ

  وقتی اسم ازدواج برده می شود. اولین ذهنیت اکثر ما مربوط می شود به ظواهر این امر از جمله مراسم ها و جشن هایی که برگزار خواهد شد. ولی در واقع مفهوم این کلمه این گونه نیست. و این مرحله از زندگی هم دارای مسائل جدی تر و فاکتورهای تعیین کننده ای است. که توجه به این موارد شاید تضمین کننده موفقیت نسبی یک ازدواج باشد. کتاب مورد نظر از سیر تا پیاز یک ازدواج مطلوب را بررسی کرده و همراه با توضیح جزییات زفتار فرد در زمان های مختلف و موقعیت ها و مراسم های این امر راهنمایی کاربردی و مختصر جمع آوری کرده است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • مهارت های زندگی خانوادگی در آئینه آیات و روایات

  مهارت های زندگی خانوادگی در آئینه آیات و روایات

  این کتاب در شش فصل نگارش یافته که این فصل ها به ترتیب به موضوعات تشکیل خانواده و همسر، روابط همسران، اقتصاد خانواده، گستره خانواده، بهداشت خانه و تغذیه خانواده و بحران در خانواده می پردازد. در پیشگفتار این کتاب آمده است: «معمولا آیات و روایات، معیارهای کلی برای زندگی موفق خانوادگی را ارایه می کنند و بسیاری از راهکارهای اجرایی و عملی برای تحقق این معیارها را باید با بهره گیری از عقل و خرد دریافت کرد، این امر امروزه با عنوان مهارت های زندگی خانوادگی مطرح می شود. این کتاب درصدد است ارایه این مهارت ها نیست، همانگونه که درصدد ارایه همه شاخص های زندگی موفق نیست، زیرا برخی از این شاخص ها را باید از آن دسته متون روایی دریافت که ویژه مباحث خانوادگی نیستند ، بلکه معیارهای کلی زندگی موفق را ارایه می کنند.»

  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • معمای یوزارسیف (نگاهى نو به روابط دختر و پسر)

  معمای یوزارسیف (نگاهى نو به روابط دختر و پسر)

  معرفی کوتاه: بین دو جنس مرد و زن، کشش ها و جاذبه هاى فراوان و فوق العاده قوى اى وجود دارد و اگر این جاذبه ها نبودند، هیچ گاه کانون خانواده در زندگى انسان، شکل نمى گرفت؛ هیچ مردى در شبانه روز براى آسایش و رضایت همسرش، در محیط هاى سخت کارى، زحمت نمى کشید و زنان نیز راضى به انجام امور سخت و طاقت فرساى خانه و خانواده نبودند. اصولا زندگى مشترک طولانى مدت بین دو انسانى که داراى تربیت متفاوت و خصوصیات و سلیقه هاى مختلف هستند، چگونه ممکن است؟ اگر آن جاذبه معجزه آسا نبود، چه بسا نظام احسن جهان، دچار از هم گسیختگى مى شد و ایثار و عشق براى بشر که فرزند خاک است و از افلاک بى خبر، واژه اى کاملا ناشناخته بود و گرمى از زندگى، رخت برمى بست. خلق این کشش، یکى از هنرهاى خالق حکیم است؛ اما در طول تاریخ، همواره شاهد رفتارها و واکنش هایى یک سویه، همراه با افراط از طرفى و تفریط از جانب دیگر، در مواجهه با این موضوع بوده ایم. بعضى با عینکى کاملا سیاه بین و گروهى دیگر با دیدگاهى صددرصد موافق، به رابطه بین دختر و پسر نگریسته اند. ما در این بحث از دو زاویه به این مسئله مى پردازیم؛ نگاه برون دینى و نگاه دینى. در بحث برون دینى، از نظر روان شناختى و جامعه شناختى به این موضوع پرداخته مى شود و از بیان دیدگاه دینى، خوددارى مى نماییم. بنابراین، اگر کسى معتقد به دین یا آیین خاصى هم نباشد،مشمول این موضوع خواهد بود.

  ۷,۰۰۰ ريال