سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

اخلاق و تربیت    (۲۱ کالا موجود است.)

 • مقالات (مبانی نظری تزکیه) (جلد ۱)
  ۵۳,۰۰۰ ريال
 • مشکات خودشناسی برای خودسازی - به سوی خودسازی
  ۱۳۰,۰۰۰ ريال
 • هیچ
  ۵۲,۰۰۰ ريال
 • همای سعادت (آیین دوستی و رفاقت از نظر اسلام)

  همای سعادت (آیین دوستی و رفاقت از نظر اسلام)

  معرفی کتاب: در این کتاب سعی شده، با استفاده از قرآن کریم و روایات معصومین علیهم السلام ابعاد مختلف دوستی و رفاقت را مورد بحث و بررسی قرار دهد. هم چنین تمامی عنوان ها و موضوعات مورد بحث، از آیات قرآن و احادیث معصومین علیهم السلام گرفته شده اند و این امر، وجه امتیاز این نوشتار با تالیفات موجود در این موضوع است. معرفی کوتاه: بررسی آداب معاشرت با دوستان از دیدگاه آموزه‏های اسلامی است. در این نوشتار سعی شده است با استفاده از آیات قرآن و روایات معصومین ابعاد مختلف دوستی و رفاقت مورد بحث و بررسی قرار گرفته و آداب دوستی و رعایت اخلاق فردی و اجتماعی در روابط با دوستان بیان گردد. نگارنده نخست به اهمیت دوستی و رفاقت در اسلام اشاره کرده و سپس معیارهای دوستی و لزوم امتحان نمودن دوستان و چگونگی آن را بررسی نموده است. آنگاه به اقسام دوستان اشاره کرده و ضوابط اخلاقی و شرعی در مورد دوستی دختر و پسر و سایر دوستان را تبیین می‏نماید.

  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • نگاهی تربیتی به بزرگی و بزرگواری از دیدگاه امام علی (ع)

  نگاهی تربیتی به بزرگی و بزرگواری از دیدگاه امام علی (ع)

  امید است نوشته حاضر بتواند شیوه پژوهش و مطالعه پیرامون جنبه های تربیت نهج البلاغه و سخنان زندگی ساز امیرالمومنین (ع) را تا حدی به پژوهشگران و دانشجویان نشان دهد. بعلاوه، نوشته حاضر می تواند برای درس «متون اسلامی» در برنامه ریزی دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم تربیتی نیز مفید باشد. لازم به ذکر است نکات تربیتی مطرح شده در این نوشتار پیرامون بزرگی و بزرگواری در حقیقت مبین سبک زندگی مورد توجه نظام تربیتی اسلام می باشد. به همین دلیل بررسی این نکات می تواند برای پژوهشگران بحث «سبک زندگی» نیز مفید باشد.نویسنده در تمام نوشته ها از نسخه مرحوم فیض الاسلام به عنوان منبع استفاده نموده است. با توجه به عنوان بحث پیرامون بزرگی و بزرگواری، در پایان به تبیین ابعاد شخصیت امام علی (ع) از زبان خودشان با عنوان «فرابزرگواری» پرداخته شده است که خود مبین شخصیت بزرگ مرد تاریخ بشریت، امام علی (ع) می باشد.

  ۸۷,۰۰۰ ريال
 • مهارت های زندگی اجتماعی

  مهارت های زندگی اجتماعی

  در اجتماعی بودن انسان هیچ تردیدی نیست خواه این خصیصه را اکتسابی بدانیم یا فطری اولی و یا ثانوی. توجه به این بعد از ابعاد وجودی انسان در آموز ههای دینی و اندیشه های انسان شناسان بزرگ ب هخوبی مشهود است تا جایی که مه مترین ممیزه او از سایر موجودات را اجتماعی بودن او دانسته اند و از همی نرو او را «موجود اجتماعی » تعریف کرده اند.بدیهی است زندگی اجتماعی اقتضائات خاص خود را دارد. زیست اجتماعی نیازمند قوانینی است تا روابط هر انسان با دیگر انس ا نها را نظم ببخشد. با اندک تاملی روشن م یشود که قوانین حقوقی گرچه برای تنظیم روابط انسانی لازم و ضروری است اما کافی نیست؛ از این رو در همه ادیان الهی به ویژه دین اسلام که کامل ترین آنهاست علاوه بر ای نگونه قوانین، به احکام و قوانین اخلاقی نیز توجه شده است.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • شخصیت
  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • رهیافتی به تربیت علمی
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • رهیافتی بر اخلاق و تربیت اسلامی
  ۲۶,۰۰۰ ريال