سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

عاشورا    (۱۶ کالا موجود است.)

 • در کنار او فقط تو بوده ای چ۰۱
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • موکب آمستردام چ۰۴
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • سفر عشق

  سفر عشق

  کتاب «سفر عشق»، نخستین روایت مکتوب از سفر شورانگیز پیاده روی اربعین حسینی می باشد. در این کتاب نویسنده تلاش کرده است با بیان خاطرات و مشاهدات خود از پیاده روی عظیم اربعین حسینی، گوشه ای از این نهضت جهانی را به قلم آورد و شوق و محبت اهالی عراق را در خدمت به زائرین حسینی روایت می کند. راوی در چرایی انتخاب عنوان کتاب، آورده است : سفر (بر وزن صفر) واژه ای عبری است به معنی «کتاب» که همانند سفر (بر وزن قمر) نوشته می شود، اما جمع شکسته یا مکسر هر دو «اسفار» است. این واژه برای نامیدن پنج کتاب تورات (سفر آفرینش، سفر خروج، سفرلاویان، سفر اعداد و سفر تثنیه) یا همه عهد قدیم به کار می رود.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • شمریت و حریت (به دنبال مناظره ای بین شمر و حر) چ۰۱

  شمریت و حریت (به دنبال مناظره ای بین شمر و حر) چ۰۱

  معرفی کتاب: از میان همه نقش های دشمن، «شمر» ایفاگر نقشی خاص است. شمری که فرستاده و نماینده «عبیدالله بن زیاد» است. اما وقتی نام فرستاده و نماینده ابن زیاد آورده می شود ذهن ها به طور ناخودآگاه به یک شخصیت دیگر متمایل می شود: «حر بن یزید ریاحی» چه شد که یکی شمر شد و دیگری حر؟! این دو که در بخشی از داستان از یک نفر یعنی ابن زیاد خط می گرفتند؟ اما چه شد که یکی ذلیل عالم شد و دیگری عزیز؟ چه شد که یکی مشمول لعن هر روزه عاشوراخوانان تاریخ است و دیگری لایق سلام؟! برخی اشخاص فقط خودشان هستند، اما ظرفیت برخی آنقدر بالاست که فراتر از خودشان هستند! اینها دیگر «شخص» نیستند، «شخصیت» اند؛ مثل «شمریت» یا «حریت» ما در کربلا به کلاس شمر شناسی نیاز داریم. یک کلاس به عنوان تحلیل شخصیت شمر. شمری که شانزده بار به مکه رفته، جانباز امیر المومنین بود، کسی که در کنار مولا زخمی شده بود، چه شد که فرمانده جنگ حضرت علی علیه السلام به این جا رسید؟ این مسئله نیاز به تحلیل و بررسی دارد. این هشدار و انذاری برای امروز و فردای ما است. «شمریت» و «حریت» اتفاق هایی هستند که می توانند تکرار شوند و این اثر تلاشی است برای واکاوی شاخص ها و عناصر این دو اتفاق تا دو راه و روش و دو سلوک و منش را مقابل چشم خواننده گشوده باشد.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • توشه سفیران اربعین (بایسته های سفر اربعین به همراه آموزش لهجه عراقی) چ۰۱
  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • جرس فریاد می دارد

  جرس فریاد می دارد

  معرفی کتاب: گستره ی موضوعی این اثر مربوط می شود به آغاز قافله سیدالشهدا علیه السلام از مدینه منوره و بازگشت حزن انگیز ایشان به این شهر مقدس. پیدایش این اثر تنها بر اساس قالب غزل رقم خورده است. تعداد اشعار این مجموعه به ۷۲۰ غزل می رسد که یادآور ۷۲ غزال شیرشکار بیشه شجاعت باشد. سروده های بیش از ۲۰۰ شاعر متقدم و متاخر در این اثر دور هم حلقه زده اند و به مویه نشسته اند. در پژوهش و گزینش اشعار افزون بر هزار جلد دیوان، تذکره و مجموعه شعر دیده و انتخاب اشعار با دقت نظرهای گوناگونی انجام شده است. این اثر در ۴۰ منزل گردآمده است.

  ۴۹۰,۰۰۰ ريال
 • نهضت تفسیری (ویژه دهه محرم)
  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • سیری در سلوک حسینی
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • سلوک خونین: گنجینه الاسرار عمان سامانی

  سلوک خونین: گنجینه الاسرار عمان سامانی

  در کتاب پس از معرفی "عمان سامانی "و ذکر مختصات مثنوی وی، شرح کوتاهی بر محتوا و برخی ابیات این مثنوی فراهم می آید. سپس متن اصلی اشعار درج می گردد. سراینده در این مثنوی، واقعه کربلا را با نگاه عرفانی به تصویر می کشد و در کنار آن از تجلی حق در هستی و ظهور عشق، و عرضه آن بر موجودات، سخن می گوید. همچنین به صف بندی سعادتمندان و شقاوت پیشگان در طول تاریخ اشاره می نماید.

  ۲۲,۰۰۰ ريال