سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دفاع مقدس و شهدا    (۱۷ کالا موجود است.)

 • دلم تنگه براتون

  دلم تنگه براتون

  زندگی نامه و خاطرات طلبه و دانشجوی شهید علی عباس حسین پور

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • ابوعلی کجاست؟
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • بر مدار حرم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شالی)

  بر مدار حرم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شالی)

  معرفی کوتاه: سال ۱۳۶۰ بود. یک سالی از شروع جنگ میگذشت. مردم در تبوتاب کار و اقتصاد و انقلاب بودند و کشور در حال جنگ با دشمن بود. ما هم از این قضایا مستثنا نبودیم. خانوادۀ ما یعنی کر یمیها هم اهل غیرت و شجاعت بودند. از مردان خانوادۀ ما چندین تن در جبهه های جنگ حضور داشتند. مرتضی را باردار بودم، خبر آوردند که پسر برادرم در جبهه مفقودالاثر شده. پیدایش نمیکردند. مدتی گذشت. دیماه بود که مرتضی به دنیا آمد. مادرم زنگ زده بود که برادرهایم دنبال برادرزادهام به جبهه رفتهاند تا از سرنوشتش خبر درستی بیاورند. گفت: «بچه را که تازه به دنیا آمده، در این هوای سرد همراه خودت نیاور. خبری شد، بهت اطلاع میدهیم! » مرتضی ده روزه بود. بعدازظهر روز بعد کسی تماس گرفت که بیایید، شهید حسین کر یمی را آوردهاند.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • بازگشت مسلم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی (تیپ فاطمیون افغانستان))

  بازگشت مسلم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی (تیپ فاطمیون افغانستان))

  معرفی کتاب: این نوشتار به مرور حیات دنیایی و معنوی شهید سید مصطفی موسوی می پردازد. شهید موسوی از تبار مجاهدان افعان بود که شناخت روحیات و حالات او کمکی به بهتر زندگی کردن ماست. کتاب حاضر براساس خاطرات و روایت خانواده و همرزمان شهید است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • فاتح قدس: روایتی از زندگانی پارسای دانشمند سردار شهید حاج حسن تهرانی مقدم
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • ستاره های رهنما

  ستاره های رهنما

  معرفی کتاب: وصیت نامه شهدای مدافع حرم گزیده کتاب: آنان که از وطن خود هجرت کردند و از دیار خود بیرون رانده شدند و در راه من رنج کشیدند، جهاد کردند و کشته شدند، همانجا بدی های آنان را می پوشانم و آنان را به بهشت هایی که [از] زیر درختان آن، نهرهای آب، جاری و روان است، داخل می کنم و این پاداشی است از جانب خدا. (آل عمران ۱۹۵)

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • خداحافظ سالار (جشنواره روشنا): خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر سرلشگر پاسدار شهید حسین همدانی چ۰۱ گ

  خداحافظ سالار (جشنواره روشنا): خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر سرلشگر پاسدار شهید حسین همدانی چ۰۱ گ

  کتاب «خداحافظ سالار»، خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر سردار سرلشکر شهید حاج حسین همدانی، قافله سالار مدافعان حرم است، که به زندگی و فراز و نشیب های این شیرزن بزرگ پرداخته که از کودکی آغاز و نهایتا به شهادت سردار همدانی در سال ۱۳۹۴ ختم می شود. شروع کتاب از سال ۹۰ و بحران سوریه و دمشق که در آستانه سقوط قرار داشت آغاز می شود و با بازگشت و تداعی خاطرات دوران کودکی همسر شهید در دهه ۴۰ ادامه می یابد. این کتاب حاصل ۴۴ ساعت مصاحبه با همسر شهید است که نوع روایت داستانی هیچ دخل تصرفی را در آن وارد ننموده است. سردار شهید حسین همدانی از اعضا و بنیانگذاران سپاه همدان و کردستان بود و از سال ۱۳۵۹ در دفاع مقدس شرکت داشت. وی همچنین از فرماندهان منطقه عملیاتی «بازی دراز» در جبههٔ کرمانشاه بود و مدتی فرمانده لشکر انصار الحسین(ع) همدان شد. شهید همدانی همچنین جانشین قرارگاه امام حسین(ع) و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران و فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بوده است. دست آخر نیز در حین انجام ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت، آرزوی دیرینه اش رسید.

  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • یازده: خاطرات دکتر احمد چلداوی

  یازده: خاطرات دکتر احمد چلداوی

  اسارت؛ و ما ادراک ما الاسارت؟ ما که آنقدر با کابل سه فاز به کف پاهایمان نزده اند، تا از حال برویم؛ ما که مجبور نبوده ایم نماز صبح‌مان را با دستان بسته و به حالت خوابیده، روی زمین سرد، بخوانیم؛ ما که درگیر مصائبی نبوده ایم، که حتی شنیدن خاطرات آن، برای اطرافیان‌مان، غیر قابل تحمل باشد؛ ما را که به خاطر عزاداری در شب عاشورا کتک نزده اند؛ ما که آنقدر شکنجه نشده ایم تا درد برای‌مان بی معنی شود، زمان برای‌مان بی اعتبار شود و مرگ برای‌مان آرزو. به راستی ما "سبک‌باران ساحل"، کجا حال "کسی را که در دریایی مخوف در تاریکی مطلق شب در گردابی مخوف گرفتار شده است و هیچ کس، به معنای واقعی هیچ کس، جز خدا را ندارد" را، خواهیم دانست؟ کتاب یازده، زندگی نامه دکتر احمد چلداوی، با محوریت دوران دفاع مقدس، و علی الخصوص دوران اسارت‌شان است؛ که سندی دیگر از جنایات ددمنشانه رژیم بعث عراق را آشکار می‌کند. کتاب، خاطرات کسی است، که پنج ماه رمضان، در زندان های مخفی صدام، دعای "فک کل اسیر" را به امید اجابت خوانده است. تسلط دکتر چلداوی به زبان عربی، باعث شده بود که افسران عراقی، لقب "احمد عربستانی" را به وی بدهند و جدای به کار گیری او به عنوان مترجم، شکنجه‌های ویژه‌تری را نیز برای‌ش تدارک ببینند! اتفاقات بدیع و غیر قابل پیش بینی ایشان و دیگر اسرا، در قالب بیانی غیر متکلف، با حجمی متوسط، خواننده را تا آخر ماجرا با خود همراه می کند.

  ۱۴۰,۰۰۰ ريال
 • فردی بودم مستضعف
  ۳۰,۰۰۰ ريال