سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

انقلاب اسلامی    (۷۳ کالا موجود است.)

 • مستوری چ۰۱
  ۲۴۰,۰۰۰ ريال
 • دلم تنگه براتون

  دلم تنگه براتون

  زندگی نامه و خاطرات طلبه و دانشجوی شهید علی عباس حسین پور

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • ابوعلی کجاست؟
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • بر مدار حرم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شالی)

  بر مدار حرم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شالی)

  معرفی کوتاه: سال ۱۳۶۰ بود. یک سالی از شروع جنگ میگذشت. مردم در تبوتاب کار و اقتصاد و انقلاب بودند و کشور در حال جنگ با دشمن بود. ما هم از این قضایا مستثنا نبودیم. خانوادۀ ما یعنی کر یمیها هم اهل غیرت و شجاعت بودند. از مردان خانوادۀ ما چندین تن در جبهه های جنگ حضور داشتند. مرتضی را باردار بودم، خبر آوردند که پسر برادرم در جبهه مفقودالاثر شده. پیدایش نمیکردند. مدتی گذشت. دیماه بود که مرتضی به دنیا آمد. مادرم زنگ زده بود که برادرهایم دنبال برادرزادهام به جبهه رفتهاند تا از سرنوشتش خبر درستی بیاورند. گفت: «بچه را که تازه به دنیا آمده، در این هوای سرد همراه خودت نیاور. خبری شد، بهت اطلاع میدهیم! » مرتضی ده روزه بود. بعدازظهر روز بعد کسی تماس گرفت که بیایید، شهید حسین کر یمی را آوردهاند.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • بازگشت مسلم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی (تیپ فاطمیون افغانستان))

  بازگشت مسلم (زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی (تیپ فاطمیون افغانستان))

  معرفی کتاب: این نوشتار به مرور حیات دنیایی و معنوی شهید سید مصطفی موسوی می پردازد. شهید موسوی از تبار مجاهدان افعان بود که شناخت روحیات و حالات او کمکی به بهتر زندگی کردن ماست. کتاب حاضر براساس خاطرات و روایت خانواده و همرزمان شهید است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • فاتح قدس: روایتی از زندگانی پارسای دانشمند سردار شهید حاج حسن تهرانی مقدم
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • هندسه انقلاب

  هندسه انقلاب

  استقلال کشور مبارزه با استکبار و زورگویی توجه به مستضعفین و رفع فقر تدین و پایبندی به مبارزه اسلامی مساله ی فلسطین معیشت مردم

  ۳۷۰,۰۰۰ ريال
 • ستاره های رهنما

  ستاره های رهنما

  معرفی کتاب: وصیت نامه شهدای مدافع حرم گزیده کتاب: آنان که از وطن خود هجرت کردند و از دیار خود بیرون رانده شدند و در راه من رنج کشیدند، جهاد کردند و کشته شدند، همانجا بدی های آنان را می پوشانم و آنان را به بهشت هایی که [از] زیر درختان آن، نهرهای آب، جاری و روان است، داخل می کنم و این پاداشی است از جانب خدا. (آل عمران ۱۹۵)

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی از دیدگاه فلسفه تاریخ

  انقلاب اسلامی از دیدگاه فلسفه تاریخ

  معرفی کتاب: کتاب حاضر تنظیم شده پنج جلسه سخنرانی و به تعبیر بهتر درس استاد شهید آیت الله مطهری در موضوع فلسفه تاریخ است که از تاریخ ۱۳۵۷/۱۲/۲۷ تا ۱۳۵۸/۲/۱۰ به صورت هفتگی در محل دانشکده الهیات دانشگاه تهران ایراد شده است. نظر به اینکه این درسها مقارن با ماه های اول پیروزی انقلاب اسلامی بوده است، استاد شهید دو جلسه اول را به تحلیل ماهیت انقلاب اسلامی و رابطه اسلام و انقلاب پرداخته اند و در جلسات بعد نیز به تناسب، اشاره ای به انقلاب اسلامی داشته اند. لذا نام کتاب را «انقلاب اسلامی از دیدگاه فلسفه تاریخ» انتخاب کردیم گرچه بحثهای سه جلسه آخر بیشتر درباره فلسفه تاریخ است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال