سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

مجموع 0ريال

اتمام خرید

دسته بندی

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری    (۶۶ کالا موجود است.)

 • ایران ساخت

  ایران ساخت

  برگرفته از بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره ی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال.

  ۱۱۰,۰۰۰ ريال
 • هندسه انقلاب

  هندسه انقلاب

  استقلال کشور مبارزه با استکبار و زورگویی توجه به مستضعفین و رفع فقر تدین و پایبندی به مبارزه اسلامی مساله ی فلسطین معیشت مردم

  ۳۷۰,۰۰۰ ريال
 • نقدی بر مدخل « امام خمینی » در دایره المعارف تشیع

  نقدی بر مدخل « امام خمینی » در دایره المعارف تشیع

  معرفی کتاب: کتاب نقدی بر مدخل خمینی روح الله در دائره المعارف بزرگ اسلامی، اثری است با رویکرد بیان واقعیات تاریخی که توسط دو تن از پژوهشگران تاریخ معاصر انقلاب اسلامی به درشته تحریر در آمده است. نویسندگان، این کتاب را در قالب دو بخش کلی تنظیم کرده اند که در بخش اول به نقد محتوایی با رویکرد تاریخی تحلیلی و در بخش دوم به اشکالات ساختاری و ویرایشی مدخل امام خمینی در دانشنامه بزرگ اسلامی پرداخته اند. از ویژگی های این کتاب نقد، آن است که بعضی از غلطهایی که مشهور است و در این مدخل با استفاده از منابع غیراصیل و با واسطه، آن مسایل را به عنوان یک امر ثابت شده ذکر کرده اند، در نقد با رجوع به منابعی که در مدخل ارجاع داده اند، به غلط بودن مدعای نویسندگان مدخل اشاره شده و با رجوع به منابع متقن و درجه اول مانند سخنان امام خمینی و کتاب های تاریخی معتبر که منتشر شده اند و در دسترس همه مردم قرار دارند، صحیح آن را نیز درج نموده اند.

  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • اندیشه سیاسی امام خمینی (ره) سیاست به مثابه صراط چ۰۳
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (س) چ۵۰
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • نکته های ناب و۲: بسیج، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، اعتماد به نفس ملی، اقتصاد مقاومتی (جلد ۶)
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • نکته های ناب: ویژگی های فرهنگ و تمدن غربی، نگرش اسلام و غرب نسبت به زن و خانواده (جلد ۵)

  نکته های ناب: ویژگی های فرهنگ و تمدن غربی، نگرش اسلام و غرب نسبت به زن و خانواده (جلد ۵)

  این مجموعه با عنوان «نکته‏ های ناب» گلچینی دلنشین و جذاب از بیانات رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‏الله خامنه ‏ای است که در طول سال‏ های ۸۳-۶۸ در جمع دانشجویان، استادان و مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی ایراد گردیده است. جلد پنجم این مجموعه پنج جلدی، شامل موضوعات: ویژگی های فرهنگ و تمدن غربی، نگرش اسلام و غرب نسبت به زن، نگرش اسلام و غرب نسبت به خانواده می باشد.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • نکته های ناب: روشنفکری، مسائل سیاسی و اجتماعی، ارزشهای دینی و اسلامی، فرهنگ وتهاجم فرهنگی (جلد ۴)

  نکته های ناب: روشنفکری، مسائل سیاسی و اجتماعی، ارزشهای دینی و اسلامی، فرهنگ وتهاجم فرهنگی (جلد ۴)

  این مجموعه با عنوان «نکته‏ های ناب» گلچینی دلنشین و جذاب از بیانات رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‏الله خامنه‏ ای است که در طول سال‏ های ۸۳-۶۸ در جمع دانشجویان، استادان و مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی ایراد گردیده است. جلد چهارم این مجموعه پنج جلدی، شامل موضوعات زیر است: روشنفکری ، مسائل سیاسی و اجتماعی ، ارزش های دینی و اسلامی ، فرهنگ و تهاجم فرهنگی.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • نکته های ناب: نظام و انقلاب، استکبار جهانی (جلد ۳)

  نکته های ناب: نظام و انقلاب، استکبار جهانی (جلد ۳)

  این مجموعه با عنوان «نکته ‏های ناب» گلچینی دلنشین و جذاب از بیانات رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‏الله خامنه‏ ای است که در طول سال‏ های ۸۳-۶۸ در جمع دانشجویان، استادان و مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی ایراد گردیده است. جلد سوم این مجموعه پنج جلدی، دارای موضوعات نظام و انقلاب و استکبار جهانی می باشد.

  ۴۰,۰۰۰ ريال